HAKKIMIZDA

NAKLİYAT BİZİM İŞİMİZ…

 

TRAKYALILAR NAKLİYAT, İstanbul merkez olmak üzere 1982 yılından bu yana tüm ülkeyi kuşatan yaygın filosu, geniş ağı ve tecrübeli ekibiyle beraber nakliyat sektöründe şehir içi ve şehir dışı taşımacılık, evden eve nakliyat ve iş yeri nakliyesinde güvenilir hizmet verme anlayışıyla tüm yurtta, müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak nakliyat sektöründeki hizmetlerini yorulmadan sürdürmektedir.

Trakyalılar Nakliyat sektöründe zirve bir pozisyonda olan ve  gün geçtikçe tüm rakiplerini geride bırakarak 35 yıl gibi uzun seneler sektöründeki en büyük firma konumuna yükselerek birçok hizmeti başarıyla tamamlamış ve taşımacılık sektöründe lider konumuna oturmuş bulunmaktadır. Trakyalılar Nakliyat olarak nakliyat sektöründeki tüm hizmetlerimizde müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz, verilen hizmetlerin tamamı Trakyalılar Nakliyat güvencesi altında olup değerli müşterilerimizin takdirini kazanan bir pozisyondadır. Eşyalarınız güvenli, kaliteli ve düzgün bir şekilde taşınmasını istediğiniz noktalara ulaştırılmaktadır.

9 metreküpten 50 metreküpe kadar 6 farklı ebatta 18 araçlık filomuz bulunmaktadır. Araçlarımızın tamamı kapalı kasa olup ev eşyası ve mobilya taşınmasına uygun donanımla birlikte en gelişmiş sistemlere sahip bulunmaktadır. Filomuz Taksim şirketimize ait garajda bulunmaktadır. 35 yılın sektörde bize kazandırdığı bilgi birikimi, deneyimi ve konusunda uzman aynı zamanda alanında yetişmiş personelimizle nakliyat sektöründe sizlere heyecanla hizmet vermekteyiz.

Merkezi İstanbul Güngören’de bulunan bir çok şubelerimizle evden eve nakliyatı siz müşterilerimiz için nakliyat sektöründeki en uygun ve en doğru seçimle hizmetinize sunmaktayız.

Evden eve nakliyat sektöründe bir numara olan Trakyalılar evden eve nakliyat A dan Z ye her şeyi karşılayan müşterinin yüzünü güldüren,  güler yüzlü ekibiyle nakliyat sektörünün kuşkusuz en başarılı ve tek nakliyat firmasıdır.

35 Yılı geride bıraktığımız bu süreçte sizlere sunulan  hizmetin en iyisini, en güvenilirini ve en hızlısını sunmak düşüncesiyle yola çıkan firmamız iş disiplini ve müşteri memnuniyetini ön plana alarak ilkelerinden taviz vermeden nakliyat sektöründe yerini devleştirmiştir.

Dünden Bugüne kendini geliştiren çağın getirdiği yenilikleri takip eden bir taşımacılık anlayışıyla siz değerli müşterilerimize nakliyat sektöründe daha kararlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktan TRAKYALILAR NAKLİYAT olarak onur duyarız.