Haberler ve Duyurular

Trakyalılar Evden Eve Nakliyat

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

Firmamız Güngören ‘de evden eve nakliyat sektörüne yeni bir bakış açısı getirmiştir. Yenilikçi, müşteri odaklı çalışma prensipleri olan, değişmeyen kalite anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Taşımacılık sektörü faaliyetlerimiz dışında,  Paketleme ve Evden eve nakliyat sektörlerinde faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Aldığımız tüm tedbirlere, dikkat ve titizliğimize rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.

Taşımacılık işlemi yapmaktan ziyade müşterilerimize her noktada hizmet sunmanın çalışması içindeyiz. Bu sayede kalitemiz her geçen gün biraz daha ön plana çıkmaya başlamış ve sayılı nakliyat firmaları arasında kendimize yer bulma başarınızı saplamış durumdayız.

Deneyimli expertizimiz tarafından görülen eşyanızda gelecek olan aracın boyutu ve harcanacak olası malzemeler hesaplanır. Eleman sayısına karar verilir. Gelen uzman kadromuzla evinizde ambalajlanması gerek tüm malzemeler ambalajlanır. Kırılacak olan hassas malzemeler özel yapım kolilerimizde muhafaza edilir. Deneyimli marangozlarımız tarafından sökülen mobilya eşyalarınızın sargı işlemleri gerçekleşir. Tesisatçı arkadaşlarımız tarafından sökülen beyaz eşyalarınızın sarılımı gerçekleştirilir. Profesyonel kadromuz tarafından eşyalarınız özel yapım olan kapalı kasa kamyonlarımıza düzenli bir şekilde dizilir. Gideceğiniz adreste yine aynı şekilde büyük bir özenle taşınan eşyalarınız düzenli bir şekilde sizin verdiğiniz komutlar çerçevesinde yerleştirilir. Mobilya ve beyaz eşyalarınızın kurulumu gerçekleştirilir ve hazır vaziyette teslim edilir.

Uzman ekibimiz ile verdiğimiz taşımacılık hizmetimizde, size uygun fiyatlar sunarak, kaliteli taşımacığı %100 müşteri memnuniyeti ile size sunuyoruz.

Eğer sizde bu hizmetlerden faydalanmak ve daha güvenilir bir taşımanın yolunu bulmak istiyorsanız 7/24 bizlere ulaşabilir bilgi alabilirsınız. Sizlere her türlü kolaylığı saglayacak olan firma yetkililerimizle bire bir konuşmak adına ofisimize gelebilir bir bardak çayımızı içebilirsiniz…

Evden eve nakliyat

Leave a Comment (0) ↓