Haberler ve Duyurular

En Çok Tavsiye Edilen Güngören Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul’daki En Çok Tavsiye Edilen Nakliyat Firmasının Güngören Taşımacılık Hizmeti

Trakyalılar Nakliyat olarak Güngören de evden eve nakliyat hizmetini uzun yıllar başarıyla yerine getirmiş ve sayısız taşımacılık hizmeti ile semtimize büyük hizmetler vermiştir.

Güngören belediye binası 8 Temmuz 2016 Pazartesi tarihinde geçici bir süre için ile Merter Mehmet Nesih Özmen Mahallesindeki Kasım Sokak No: 77’deki  İstanbul Büyükşehir Belediye Ek Hizmet Binası Yanına asıl konumdaki inşaatı tamamlanana kadar misafir olarak taşınmıştır. Taşınma sürecinde belediyenin nakliyat hizmetini Trakyalılar Nakliyat firması aracılığıyla başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Güngören’deki birçok devlet kurumu taşınma ihtiyacını kurumsal nakliyat hizmeti sunan firmamızdan destek alarak ihtiyaçlarını gidermiştir.

Güngören evden eve nakliyat hizmeti ile iş yeri taşıma, mağaza taşıma , Güngören ilçesinden başka bir ilçeye nakliyesi ile şehir içi nakliyat ve şehir dışı nakliyat hizmeti ile İstanbul evden eve nakliyat hizmeti ile bir çok taşınma hizmetini sunmaktadır.

Güngören nakliyat hizmeti ile bölgenin taşınma ihtiyaçlarını gideren İstanbul evden eve nakliyat hizmeti öncüsü olan Trakyalılar nakliyat ile kaliteli nakliyat hizmetini tam 35 sene dur durak bilmeden özveri ile hizmet vermiştir.

Güngören evden eve nakliyat hizmeti almak için hızlı iletişim numaramız; 0 (212) 502 09 50

Tavsiye Edilen Güngören’de En İyi Evden Eve Nakliyat Firmasıyız

En iyi Güngören nakliyat firması olmamız sektörde sunulan hizmetlerin birbirleriyle kıyas edildiğinde en kaliteli taşımacılık hizmetini sunabilmek için uzun yıllar filosuna ve çalışan personellerine tam destek veren bu sayede müşteri memnuniyetini en üst düzeyde elde ederek daha iyi bir kaliteli taşımacılık anlayışı ile nakliyat sektörü liderliği duruma geldik.

Kaliteli Hizmette Sınırları Zorlayan… Trakyalılar Nakliyat

Leave a Comment (0) ↓