Evden Eve Nakliyat Platformu

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Evden Eve Nakliye Hizmeti Trakyalılar Nakliyat Güvencesiyle 

Bakırköy Evden Eve Nakliyat, Bir çok Firma arasında en kaliteli ve güvenilir hizmeti veren aynı zamanda uygun fiyatlarla birlikte 35 yıllı aşan tecrübesiyle sizler için garantili nakliye hizmeti sunan mevcut bulunduğu nakliyat sektörü içerisinde zirvedeki konumda yer alan Trakyalılar Nakliyat profesyonel ekibiyle beraber siz değerli müşterilerimiz için  evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

 

Bakırköy Evden Eve Nakliyat  İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara’nın çeşitli yerlerinde ofisi bulunan profesyonel hizmet kalitesiyle birlikte ; Eşyalarınız sigortalı ve ustaca ambalajlanarak istenilen noktalara ihtiyat ve  güvenle tüm ekibi ile birlikte Evden Eve Taşımacılık hizmeti ihtiyacına geçmişten günümüze ışık tutmaktadır.

Nakliyat işi tecrübe ve uzman kadro gerektiren bir iş olmakla beraber siz değerli müşterilerimiz için uzmanlık alanımız olan profesyonel taşımacılık ile biz eşyalarınızı güvenle zahmetsiz ve sorunsuz istenilen adreslere ulaştırırken size bu işin ne kadar kolay ve kaliteli yapıldığını düşünmenizle beraber gönül rahatlığı ile keyfini sürmeniz kalıyor.

Müşteri memnuniyeti 35 yılı aşkın firmamızın en büyük temennisi ve hedefi olmuş olup her daim kaliteli hizmet ve kaliteli iletişim diyerek sektöre adını altın harflerle yazdırmış bulunmaktayız. Firmamızın eğitimli ve işini bilen hassas ekibi ile siz eşyalarınızı güvenle teslim ederken biz hedefe doğru emin adımlarla ilerliyor olacağız. Nakliyat işi uzman ellere teslim edilmeli diyerek siz değerli müşterilerimize Trakyalılar Nakliyat Ekibi olarak hizmette ve personelde kalitenin zirvedeki adıyız.


Bakırköy Lokasyonu

Nakliyat sektörü içerisinde lider konumda bulunan Trakyalılar Nakliyat olarak Bakırköy ilçesi içerisinde uzun yıllar dur durak bilmeden evden eve, Asansörlü evden eve, şehir içi ve şehir dışı, paketleme ve ambalajlama, ofis taşıma, banka taşıma, iş yeri taşıma, piyano taşıma, vb… hizmetleri verdiğimiz mahallelerimiz

Ataköy 1. Mahallesi

Ataköy 2-5-6. Mahallesi

Ataköy 3-4-11. Mahallesi

Ataköy 7-8-9-10. Mahallesi

Basınköy Mahallesi

Cevizlik Mahallesi

Kartaltepe Mahallesi

Osmaniye Mahallesi

Sakızağacı Mahallesi

Şenlikköy Mahallesi

Yenimahalle Mahallesi

Yeşilköy Mahallesi

Yeşilyurt Mahallesi

Zeytinlik Mahallesi

Zuhuratbaba Mahallesi

35 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kendimize sermaye yaparak Trakyalılar Nakliyat olarak büyüdük.

 

 

Kaliteli Hizmette Sınırları Zorlayan… Trakyalılar Nakliyat

 

 

 

 

 

 

Leave a Comment (2) ↓