Evden Eve Nakliyat Platformu

Hijyenik Evden Eve Nakliyat ile Güvenli Taşımacılık

Hijyenik Evden Eve Nakliyat ile Güvenli Taşımacılık

Dünyayı ve ülkemizi saran Corona Virüsü Salgınında taşınma ihtiyaçlarını yerine getirilirken dikkat edilmesi gereken önemli noktalara değinecek olursak. Salgın durumunda Hijyen kurallarına uyularak yapılacak taşınma işlemi hem çalışan personellerimizi hem de evini taşıtanlar için hayati önem taşımaktadır. Hijyenik olarak gerçekleştirilecek eşya taşıma dünyanın geçtiği şu sıkıntılı süreçte hayati önem taşımaktadır. İstanbul’da Km2’ ye düşen insan sayısı en fazla olan Esenler ilçemizde son derece profesyonel bir evden eve taşıma hizmeti gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Profesyonel bir şekilde acil evden eve taşıma hizmeti gerçekleştirdiğimiz başlıca bölgelerimiz;

Esenler Hijyenik Ev Taşıma

Bayrampaşa Hijyenik Ev Taşıma

Zeytinburnu Hijyenik Ev Taşıma

Fatih Hijyenik Ev Taşıma

İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz acil hijyenik evden eve nakliye hizmeti verdiğimiz bölgelerdir. Bu bölgelerde gerçekleştirdiğimiz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurarak destek alabilirsiniz.

Hızlı İletişim Numaramız: 0 (212) 502 09 50

Hijyen Kuralları ile Evden eve Nakliyat Hizmeti

Trakyalılar Nakliyat firmamız 35 yılı aşan tecrübesi ile Tüm eşya taşıma hizmetlerini barındıran evden eve nakliyat hizmetleri iş sağlığı ve kuralları çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Koruyucu Maske, eldiven ve tulum kullanımı tüm personellerimiz taşınma öncesinde, sırasında ve sonunda da sterile olarak taşımaya işlemini gerçekleştirmektedir. Önce sağlık sonra taşınma diyerek sterilize ekipmanlar ile eşyalar paketlenerek araca yüklenmektedir. Hastane, işyeri ve ev taşınması konusunda uzman firmamız profesyonel ekibi sayesinde hijyenik taşınmayı güvenli bir şekilde sağlamaktadır.

hijyenik evden eve nakliyat

Corona’dan Korkma Tedbirsizlikten Kork

Tüm dünyada pandemi olarak ilan edilen covid-19 virüsü birçok insanın canı yakmaktadır. İyi temennilerde bulunarak bir onca aşının bulunması ve hastalarımıza acil şifalar diliyoruz. Temas edilen tüm yüzeyler ile temasını minimuma indirecek önlemler ve hijyen son derece önem taşımaktadır. Tedbirler alındıktan sonra gerçekleştirilen taşınma hizmeti ile güvenli eşya taşıma hizmetini ustaca gerçekleştirmekteyiz. Yıllarca sağlık kuruluşlarına taşıma hizmeti gerçekleştiren firmamız profesyonel taşınmayı belirlenene sağlık protokollerine uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir. Tüm halkımızın önlem almaya davet ediyor güvenlik için evde kal çağrımızı yapıyoruz.

Sağlık kuruluşu Hijyenik Taşıma Hizmeti

Ülkemiz ve dünya zor günlerden geçmektedir. Bu sıkıntılı zamanlarda taşıma, nakliye gibi ihtiyaçlar tüm kurumlar tarafından aranmaktadır. Doğru ve profesyonel taşıma hizmetlerini uzakta aramanıza gerek yok detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Kaliteli Hizmette Sınırları Zorlayan… Trakyalılar Nakliyat

Leave a Comment (0) ↓