Evden Eve Nakliyat Platformu

Evden Eve Nakliyat 2019 Yaz Kampanyası

Evden Eve Nakliyat 2019 Yaz Kampanyası

Temmuz 2019 taşımacılık faaliyetleri hız kesmeden sürüyor. Yaz sıcaklarının başladığı şu günlerde İstanbul halkı tatil için Ege ve Akdeniz kıyılarına doğru yollara dökülmektedir. İstanbul trafiğinin azaldığı mega kentimizde nakliyecilik işleri daha rahat yapılabilmektedir. Yaz aylarında yapılan ev taşıma faaliyetleri kış aylarına nazaran daha yoğun geçmektedir. Yaz aylarında yapılan nakliye hizmetleri daha kolay ve temiz olmaktadır. Bunun en büyük sebebi şehirlerin kalabalıklarının azalması ve mevsimlerin daha pürüzsüz olmasıdır. Bunların haricinde bir de okul sezonlarının kapanması tatile girmesi taşınmak için boş zaman sunmaktadır. Devamı »

Leave a Comment (0) →

Evden Eve Nakliyat Yaz Kampanyası

Evden Eve Nakliyat Yaz Kampanyası

2019 senesi evden eve nakliyat yaz kampanyalarını sunan en iyi taşımacılık firmasıyız. Geçtiğimiz sene rekor kampanyalı taşıma sayısına ulaşan nakliye firmamız. Kaliteli nakliyeciliği müşterilerine cazip fiyatlar ile kampanyalar oluşturarak sunmaktadır. En yoğun taşınma dönemi olan haziran, temmuz, ağustos aylarında yeni döneme hazır girilmesi tüm ailelerin istekleri arasındadır. Dolayısıyla yaz aylarında gerçekleştirilen taşınma eylemleri yüksek sayılara ulaşmaktadır. Trakyalılar Nakliyat olarak filomuzun önemli bir kısmını yaz kampanyaları için bakımları yapılarak hazır hale getirildi. Ülkemizde etkin bir şekilde taşımacılık hizmeti veren evden eve nakliyat firmaları arasında zirvedeki yerini korumaktadır. %30 ‘a varan indirimler ile Nakliyat sektöründe birçok taşımacılık firmasına öncülük yapmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Kalite ayrıcalık değil, Seçimdir. Kaliteli bir taşınma hizmeti için Trakyalılar Nakliyat ilk tercihiniz olsun. Devamı »

Leave a Comment (0) →

İstanbul’un Tarihi Dokusuna En İyi Taşımacılık Firması 

İstanbul’un Tarihi Dokusuna En İyi Taşımacılık Firması 

Ülkemizin ve dünyanın en güzel şehri olan İstanbul uğruna nice savaşlar verilen şehirlerin en güzelidir. Güzel olması 20 milyona yaklaşan nüfusu ile en çok yaşanan şehirler arasında olmasını da göz ardı etmemek gerekir. İstanbul kendi içerisinde ülkemizdeki birçok şehir nüfusundan fazlaca olan 39 ilçeyi bağrında büyütmüştür. Büyüyen gelişen bu ilçeler kendi yaşam tarzları ve mimarisiyle kültürümüzün bir aynası olarak dünyaya kapılarını açmaktadır. Yoğun insan kalabalıklarının en büyük ihtiyaçları ulaşım ve barınma olmaktadır. Bu güzel şehrimizin ihtiyaçlarını giderecek birçok atılım ve proje hem özel hem kamusal anlamda yeni girişimler her gün kaydedilmektedir. İstanbul’un en eski firmaları arasında olan taşımacılık hizmeti sunan Nakliye firmamız Trakyalılar Nakliyat adı ile ülkemize hizmet vermektedir. Devamı »

Leave a Comment (0) →

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Sultangazi Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Kalite

Sultangazi evden eve nakliyat hizmeti, İstanbul’dan kaliteli hizmet anlayışı ile vermekteyiz. Trakyalılar Nakliyat taşımacılık sektöründe uzun yıllar evden eve nakliyat hizmetlerini başarılıyla sağlamıştır. En güvenilir nakliyat firmaları arasında lider konumdadır. Sultangazi bölgesinde evden eve hizmeti ile semtimizdeki konut, ev, villa taşınması noktasında kaliteli nakliye hizmetinde çıtayı üst sıralara çekmiştir. Sultangazi Nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilen taşımacılık firması arasındayız. Devamı »

Leave a Comment (0) →

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe

Bölgemizde Maltepe evden eve nakliyat hizmetimize değinmeden hemen önce bölgemizin tarihçesi hakkında bilgi vermek güzel olacaktır.  Maltepe, İstanbul’un Anadolu yakasında yer almaktadır. Kadıköy, Ümraniye ve Kartal ilçelerine komşudur. Marmara denizine kıyısı mevcuttur. Maltepe’nin tarihine değinecek olursak Bizans İmparatorluğu zamanına kadar gitmemiz gerekmektedir. Döneminde adının “Bryas” veya Latince adıyla “Urias” olduğu söylenir. Farklı kaynaklara göre ise Bizanslıların tarihinde “Pelekanon” dur. Bryas adının tarihçiler tarafından Küçükyalı’da eski Akduman Pınar’ı yakınlarında bulunan Bryas Sarayı harabelerinden aldığına dair bilgiler mevcuttur. Günümüzde Maltepe 16. yüzyılda burada kurulmuştur. Devamı »

Leave a Comment (0) →
Page 1 of 17 12345...»