EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİMİZ

1

Trakyalılar Evden Eve Nakliyat sizlere her türlü taşıma işlemlerini sunmaktayız ve günümüzün getirdiği taşıma konusundaki bir çok teknolojiden yararlanarak sizlere taşıma işlemlerini en iyisini sunmaktan kaçınmıyoruz. Bizim işimiz sadece taşıma değil müştirilerimizin öneri ve istekleride çok önemlidir. Güven ve saygı çerçevesinde sizlere hizmet sunmaktan hiç kaçınmadık ve sizler işimizden memnun kaldığınız sürece bizde mutluğu sizinle paylaşmaktan mutlu oluyoruz. Bu güven ve mutlulukta sizlere daha iyi hizmetler sunmaktayız.

Evden eve nakliyede özenle yapılan paketleme tekniği ile eşyalarınızın hasar görmesi engellenmektedir. Örneğin tabaklarınızın aralarına kağıt konularak çizilmesi ve kırılması engellenmektedir. Elektronik eşyalar kolilere konularak zarar görmesi engellenir. Elbiseleriniz için ise askılı koliler kullanılır. Tüm paketleme işlemleri bittikten sonra özel olarak dizayn edilmiş çelik kapılı araçlarımız ile taşınacağı yere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılır.

Taşıma esnasındaki paketleme,eşyalarınızın nakliyesi ,gideceği adreste kolilerin açılması ve tekrar yerleştirilmesi firmamız tarafından itina ile yapılır. İstanbul Evden eve nakliyat sırasında sizin soru ve sorunlarınıza hızlı ve pratik çözümler sunmaktayız. İsteğiniz doğrultsun sizlere hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir.