HAKKIMIZDA

NAKLİYAT BİZİM İŞİMİZ…

TRAKYALILAR NAKLİYAT, İstanbul merkez olmak üzere 1982 yılından bu yana tüm ülkeyi kuşatan yaygın filosu ve geniş ağıyla hizmet vermektedir. Tecrübeli ekibiyle beraber nakliyat sektöründe şehir içi ve şehir dışı taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

Evden eve nakliyat ve iş yeri nakliyesinde güvenilir hizmet verme anlayışıyla tüm yurtta,

İstanbul Evden Eve Kaliteli ve Cazip Fiyatlarla

İstanbul Evden Eve Kaliteli ve Cazip Fiyatlarla

Müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak nakliyat sektöründeki hizmetlerini yorulmadan sürdürmektedir.

Trakyalılar Nakliyat sektöründe zirve bir pozisyonda yer almaktadır.  Gün geçtikçe tüm rakiplerini geride bırakarak 35 yıl gibi uzun seneler sektöründeki en büyük firma konumuna yükselmiştir. Birçok hizmeti başarıyla tamamlamış ve taşımacılık sektöründe lider konumuna oturmuş bulunmaktadır.

Trakyalılar Nakliyat olarak nakliyat sektöründeki tüm hizmetlerimizde müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Nakliyat firmamız tarafından verilen hizmetlerin tamamı Trakyalılar Nakliyat güvencesi altındadır. Değerli müşterilerimizin takdirini kazanan bir pozisyondadır.

İSTANBUL DA KALİTE TAŞIYORUZ

Eşyalarınız güvenli, kaliteli ve düzgün bir şekilde taşınmasını istediğiniz noktalara ulaştırılmaktadır.

9 metreküpten 50 metreküpe kadar 6 farklı ebatta 18 araçlık filomuz bulunmaktadır. Araçlarımızın tamamı kapalı kasa olup ev eşyası ve mobilya taşınmasına uygun donanımla birlikte en gelişmiş sistemlere sahip bulunmaktadır. Filomuz Taksim şirketimize ait garajda bulunmaktadır.

35 yılın sektörde bize kazandırdığı bilgi birikimi, deneyimi başarıyı bize getirmiştir. Konusunda uzman aynı zamanda alanında yetişmiş personelimizle nakliyat sektöründe sizlere heyecanla hizmet vermekteyiz.

Merkezi İstanbul Güngören’de bulunan bir çok şubelerimizle evden eve nakliyat hizmeti sunarız. Müşterilerimiz için nakliyat hizmetini en uygun ve en doğru seçimle hizmetinize sunmaktayız.

Evden eve nakliyat sektöründe bir numarayız. Trakyalılar evden eve nakliyat A dan Z ye her şeyi karşılayan müşterinin yüzünü güldüren tek firmadır. Güler yüzlü ekibiyle nakliyat sektörünün kuşkusuz en başarılı ve tek nakliyat firmasıdır.

35 Yılı geride bıraktığımız bu süreçte sizlere sunulan  hizmetin en iyisini, en güvenilirini ve en hızlısını sunmak düşüncesiyle yola çıktık. Nakliyat firmamız iş disiplini ve müşteri memnuniyetini ön plana alarak ilkelerinden taviz vermeden nakliyat sektöründe yerini devleştirmiştir.

Dünden Bugüne kendini geliştiren çağın getirdiği yenilikleri takip eder. Taşımacılık anlayışıyla siz değerli müşterilerimize nakliyat sektöründe daha kararlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktan TRAKYALILAR NAKLİYAT olarak onur duyarız.

Kaliteli Hizmette Sınırları Zorlayan… Trakyalılar Nakliyat