Haberler ve Duyurular

Fatih Evden Eve Nakliyat » 0 (212) 502 09 50

Nakliyat Sektörü Lideri Gözünden Fatih

Fatih, asırları saklayan buram buram tarih kokan İstanbul’un göz bebeği bağrında kütüphaneleri, camileri, kiliseleri, müzeleri, sarayları, çarşıları, hastaneleri, hanları ve hamamlarına ev sahipliği yapan cihana hükmeden bir devletin en büyük mirası ve ülkemizin başyapıtıdır. Sultan Ahmet Camii, Ayasofya Topkapı sarayından mısır çarşısına Eminönü, Aksaray, kapalı çarşı bir yanında mercan öteki tarafında Beyazıt berisinde Tahtakale bir adım ötesinde Yedikule, Karagümrük isimlerine aşina olduğumuz yaşamasalar da güzel memleketimizde turistlerin ilk durağının tek adıdır. İstanbul bir hayaldi asırlar evvel geçtiği yerin adıdır Fatih. Fatih adını fetheden kumandan Fatih Sultan Mehmet’ten alır.

Fatih’te Taşımacılık Neden Doğru Yapılmalı

Fatih Taşımacık, Fatih sahip olduğu mimarisi ve ince dokusuyla tarihi yapıya zarar vermeden doğru ve yetkin kişiler tarafından nakliyesi yapılmadır. Taşımacılık ciddiye alınacak bir iştir. Konusunda uzman olmayan taşıma işi yapma yetkisi olmayan kişiler tarafından yapılan taşımalar sonrasında hizmet almak isteyen kişileri çok mağdur edebilmektedirler. Eşyalarınıza evinize gelebilecek zararlar sizi bir nakliye ücretine ödeyeceğiniz bedelden çok fazla olabilmektedir. Bu noktada evden eve taşıma hizmeti almak isteyenler öncelikle işi verecekleri kişilerin yetkinliğini araştırsınlar.

Trakyalılar Nakliyat ailesi olarak bizler ülkemizde uzun zamanlar nakliyat hizmeti veren tüm taşıma izin ve belgeleri ile sizlere 35 yıllık hizmet sürecini deviren bir nakliyat devidir. Uzman Taşıma personeli ve büyük filosuyla ihtiyaçlarınızı bir an önce karşılık vererek sizlere daha iyi hizmeti kendimize hedef olarak belirledik. Müşteri Memnuniyeti ön planda tutularak yapılan her iş bizlere uzun vadede daha büyük kazançlar getirdiğini Trakyalılar Nakliyat olarak çok iyi biliyoruz.

Trakyalılar Nakliyat, Fatih Evden Eve taşımacılık hizmeti ile sizlere kurumsal hizmet kalitesini uygun fiyata alabileceğiniz ülkedeki lider konumdaki tek taşımacılık firmasıdır. İstanbul’da uzun yıllar vermiş olduğu nakliyat hizmetleri ile ülkenin her yerine ayak basmış durumdadır.kamu ve özel sektöre nakliyat firması seçiminde uzun yıllar tercih olarak Trakyalılar Nakliyat’tan yana kullandırlar.

Fatih Evden Eve Nakliyat Hizmeti ve Trakyalılar Nakliyat » 0 (212) 502 09 50

Fatih, Nakliyat İhtiyaçlarına çözüm üreten bir firma olarak bölgeye uzun yıllar taşımacılık hizmeti verdik ve vermeye devam ediyoruz. Yetiştirilmiş personeliyle ambalajlama ve paketleme profesyonelce yapılarak belirtilen lokasyonlara nakliyesi ve kurulumu yapılır. Fatih Evden Eve Nakliyat hizmeti ile Nakliyat Şirketimiz tarafından tüm eşyalarınız sigortalı taşınır. Büyük filomuzla sizlere ülkenin her noktasına güvenebileceğiniz nakliyat hizmeti veren firmamız şehir içi ve şehir dışı nakliyat hizmeti ile beklentilerinizin üzerinde bir iş çıkarak sizlerin memnuniyeti her zaman aldığımız için kıvanç duyarız.

Fatih Evden Eve Taşıma Bizim İşimiz

Fatih Evden Eve Taşıma doğru kişilere yaptırılmalı çevreye zarar vermeden binaya, doğaya civar sakinlerine gürültü ve patırtı olmadan sadece memnuniyet hizmeti veren kişi tarafından değil komşular tarafından da memnun kalınacak şekilde olmalı diyerek Trakyalılar Nakliyat adıyla bu yola çıktık.

Trakyalılar Nakliyat Hizmetleri

Fatih Evden Eve Nakliyat Hizmetinde daha neler mevcut, ev taşıma, nakliye, eşya taşıma, şehirlerarası, şehir içi, Fatih evden eve, ofis taşıma, iş yeri taşıma, dükkân taşıma, banka taşıma, piyano taşıma, sigortalı taşıma, ambalajlama ve paketleme, devlet kurumlarına ilçemizdeki tüm yurttaşlarımıza kaliteli hizmetleri ile her zaman el üstünde tutulan firmamızın sizlere sunduğumuz taşımacılık hizmetlerinin bir kısmıdır.

Fatih Nakliyat Hizmeti Lokasyonlarımız

Hızlı İrtibat için Telefon : 0 (212) 502 09 50

Aksaray Mahallesi

Akşemsettin Mahallesi

Alemdar Mahallesi

Ali Kuşçu Mahallesi

Atikali Mahallesi

Ayvansaray Mahallesi

Balabanağa Mahallesi

Balat Mahallesi

Beyazıt Mahallesi

Binbirdirek Mahallesi

Cankurtaran Mahallesi

Cerrahpaşa Mahallesi

Cibali Mahallesi

Demirtaş Mahallesi

Dervişali Mahallesi

Emin Sinan Mahallesi

Hacı Kadın Mahallesi

Haseki Sultan Mahallesi

Hırka-İ Şerif Mahallesi

Hobyar Mahallesi

Hoca Gıyasettin Mahallesi

Hoca Paşa Mahallesi

İskenderpaşa Mahallesi

Kalenderhane Mahallesi

Karagümrük Mahallesi

Katip Kasım Mahallesi

Kemal Paşa Mahallesi

Kocamustafapaşa Mahallesi

Küçük Ayasofya Mahallesi

Mercan Mahallesi

Mesih Paşa Mahallesi

Mevlanakapı Mahallesi

Mimar Hayrettin Mahallesi

Mimar Kemalettin Mahallesi

Molla Gürani Mahallesi

Mollafenari Mahallesi

Mollahüsrev Mahallesi

Muhsine Hatun Mahallesi

Nişanca Mahallesi

Rüstem Paşa Mahallesi

Saraç İshak Mahallesi

Seyyid Ömer Mahallesi

Silivrikapı Mahallesi

Sultan Ahmet Mahallesi

Sururi Mahallesi

Süleymaniye Mahallesi

Sümbül Efendi Mahallesi

Şehremini Mahallesi

Şehsuvar Bey Mahallesi

Tahtakale Mahallesi

Taya Hatun Mahallesi

Topkapı Mahallesi

Yavuz Sinan Mahallesi

Yavuz Sultan Selim Mahallesi

Yedikule Mahallesi

Zeyrek Mahallesi

 

 

 

 

 

 

Fatih Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimizden Trakyalılar Nakliyat ile iletişim sayfamızdan bağlantı kurabilir teklif alabilirsiniz.

Kaliteli Hizmette Sınırları Zorlayan… Trakyalılar Nakliyat

 

Leave a Comment (0) ↓