Evden Eve Nakliyat Platformu

2020 Yeni Yıl Evden Eve Nakliyat İndirimleri

2020 Yeni Yıl Evden Eve Nakliyat İndirimleri

2020 senesi taşımacılık sektöründe indirim kampanyaları ile geliyor. Trakyalılar Nakliyat taşıma sektörü için en cazip fiyat avantajları ile evden eve nakliyat hizmetlerine çözüm üretiyor. Ülkemizde taşınma oranı en gittikçe artmakta bunun en önemli sebebi deprem kuşağında topraklarımızın yer almasıdır. Sağlam yapılara geçiş sürecinde en çok ihtiyaç duyulan evimizi güvenle taşıyabileceğimiz bir nakliyat firmasıdır. İstanbul’dan güvenli taşımacılık hizmetini sunan firmamız başarılı taşımacılık hizmetini tam 36 sene boyunca güçlü filosu ve uzman kadrosuyla vermektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat İndirimi

İstanbul’da ev taşımak artık çok kolay Trakyalılar Nakliyat %50 ye varan indirimli taşıma hizmetini sigortalı ve garantili olarak vermektedir. Yeni sene indirimleri ile taşımacılık hizmetlerinde kaliteyi arayanlar için cazip fiyatları ile yoğun ev taşıma hizmetlerine kolaylık getiriyor. En çok talep aldığımız ilçelerimiz arasında Avcılar, Küçükçekmece, Esenyurt ve Bayrampaşa ön sırada gelmekte olup güçlü filomuzun önemli bir kısmı bu ilçelerimizde Evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

 

Temiz bir Taşınma 2020’de İstanbul’un Her Yerinde

Temiz, sorunsuz bir taşınma evini taşıtmak isteyenlerin en önde diledikleri arasında gelmektedir. Taşınma işi son derece önem verilmesi gereken ayrıca titizlikle yapılması gereken hassas bir iştir. İstanbul’un tüm ilçelerinde sistematik bir taşınma planı ile en zor, büyük ve ağır eşyalar dahi kolaylıkla taşınmaktadır. Sigortalı taşınma eşyalarınızı gelebilecek tüm mücbir sebeplere karşı garantili taşınma kolaylığı sağlamaktadır. Türkiye’nin en başarılı taşıma hizmetini 2020’de lider nakliyat firması olarak en ön sırada tamamlamaktadır.

2019’da İstanbul’un en başarılı Nakliyat firması

2019 Senesini geride bıraktığımız şu günlerde Türkiye’deki en saygın ve öncü nakliyat firması olan Trakyalılar Nakliyat başarıda ipi göğüslüyor. Bu gücünü yarım asra yaklaşan tecrübesi, uzman nakliyat personeli ve güçlü filosuyla sırtlamaktadır. Başarılı taşıma işi sadece gönül veren bir kurum tarafından nakliyat hizmetine verilen emeğin karşılığı olarak elde edilmiştir.

https://www.trakyalilarnakliyat.com.tr/2019-aralik-evden-eve-nakliyat-kampanyasi/

Müşteri memnuniyeti en ön planda olan firmamız ile yeni yılda nice mutlu taşınma hizmetlerini hediye ederek tüm yurttaşlarımıza kaliteyi cazip fiyatlar ile sunmaktayız.

Kaliteli Hizmette Sınırları Zorlayan… Trakyalılar Nakliyat

Leave a Comment (0) ↓