Evden Eve Nakliyat Platformu

Asansörlü Nakliyat

İstanbul Evden Eve Asansörlü Eşya Taşımacılığı

İstanbul ve çevresinde evden eve eşya taşıma sektöründe 20 yılı aşkın tecrübeye sahip yöneticileri, uzman personeli ve modern ekipmanları ile Trakyalılar Nakliyat, eşyalarınızın değerinin bilincinde olarak beklentilerinizin üstünde hizmeti sağlamayı kendisine hedef edinmiş bir kuruluştur. Trakyalılar Nakliyat olarak kapalı kasa araçlarımızla sigortalı taşımacılık yapmakta, kaliteli paketleme ekipmanları kullanmakta,eşyalarınızın demontaj ve montaj hizmetini sunmakta  ve ücretsiz ekspertiz konusunda da yüzde yüz memnuniyetinizi sağlamaktayız.Taşınma işleminden önce eşyalarınız Trakyalılar Nakliyat olarak ücretsiz sigortalanmakta ve 1.kalite ambalajlama işlemine tabi tutulmaktadır. Güvenilir eşya paketlemesiyle birlikte İstanbul’da uyguladığımız ASANSÖRLÜ EŞYA TAŞIMA sistemleriyle, deneyimli personelimiz ve bakımlı araçlarımızla evden eve, ilden ile hizmetinizdeyiz.

Trakyalılar Nakliyat

Trakyalılar Nakliyat

Asansörlü Nakliyatın Avantajları

Asansörlü taşınma sisteminde,taşınma öncesi,eksperlerimiz tarafından evinizde ve bina çevrenizde detaylı bir inceleme yapılır. Eksperimiz eşyalarınızın durumuna bakarak gerekli ekipman ve personel sayısının tespitini yapar.Sonrasında asansörlü taşınma işleminin düzgün bir şekilde işlemesi için binaya olan açı ve mesafe kontrolleri gerçekleştirilir. Bunun için caddeye bakan bir balkon veya pencerenizin olması yeterlidir.

Asansörümüz ve aracımız söz verilen günde nakliye yerinde hazır bulunarak taşıma işlemlerine başlarlar.Ekibimiz eşyalarınızın paketleme işlemlerini gerçekleştirirken bu sırada asansörün balkonunuza kurulum işlemini gerçekleşir.

Paketleme işlemi yapıldıktan sonra hızlı bir şekilde eşyalarınız asansörümüzün sepetine koyularak indirilme ve araca istiflenme işlemi gerçekleştirilir.Asansörlü nakliyat sistemi sayesinde taşınma işleminin çok daha kısa sürede yapılmasının yanı sıra eşyalarınız hasarsız bir şekilde yeni yerlerine ulaşır.Ve bu adresinizde de yine aynı işlem uygulanarak taşınma süreniz tamamlanmış olur.

 Sizde çevrenizdekilere rahatsızlık vermeden,hasar riski olmadan eşyalarınızı yeni yerlerine ulaştırmak istiyorsanız Asansörlü Nakliyat’ı Tercih ediniz

Leave a Comment (0) ↓