Evden Eve Nakliyat Platformu

İstanbul Evden Eve Nakliyat 2020 Yeni yıl İndirimleri

İstanbul Evden Eve Nakliyat 2020 Yeni yıl İndirimleri

Yeni yıl 2020 nakliye sektörü için epey yoğun bir iş yükünü beraberinde getirmektedir. Ülkemizde düşen kredi faiz oranları birçok kişiyi ev sahibi olmaya yöneltmektedir. Yeni seneye yeni evden girmek isteyenlerin oranları arttıkça nakliyat sektöründe patlama yaşanmaktadır. Bu sektör içerisinde kaliteli hizmeti uygun ve cazip fiyatlardan sahip olunması tüm kullanıcıların en büyük temennileri arasındadır. Kaliteli taşımacılık hizmeti ile indirimli fiyatları buluşturan İstanbul’dan tüm Türkiye’ye yayılacak olan kampanyalı taşınma ilk kez başlatan en iyi İstanbul nakliyat firmasıyız. Trakyalılar Nakliyat kolay, rahat ve güvenli bir taşınma hizmeti sunar.

İstanbul Yeni Yılda Evini İndirimli Taşıt

İstanbul’da evini indirimli taşıt yeni yıl müjdesi olarak Trakyalılar Nakliyat %50’ye varan nakliye indirimleri sağlamaktadır. Yeni yılın ilk günlerinden itibaren geçerli olan 2+1,3+1 ve Dubleks dairelerin taşınma ihtiyaçlarına kolaylık sağlamaktadır. Sistematik bir taşınma ile evinizi yüksek katlardan yüksek katlara rahat bir taşınma sağlamaktayız. Firmamızın verdiği tüm nakliye hizmetlerimizi edinen müşterilerimizin eşyaları sigortalı olarak taşınmaktadır. Sigortalı taşınma güvencesi ile tüm ürünleriniz garantili olarak taşıma hizmetine alınmaktadır.

Yeni Yıl indirimli İstanbul evden eve nakliyat faaliyet bölgeleri

Yeni senenin ilk günlerinden itibaren en yoğun faaliyet bölgelerimizden bazılarına örnek vermek istersek;

Avcılar Nakliyat,

Bayrampaşa indirimli ev taşıma,

Bahçelievler indirimli ev taşıma,

Hizmet verdiğimiz bölgelerimizden bazılarıdır. İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız Şehir içi, şehirler arası evden eve nakliyat indirimleri ile büyük başarı göstermektedir.

Kaliteli taşınma ihtiyacını, kampanyalı uygun nakliye fiyatları ile edinme bütçenize en büyük katkıyı, yeni senede sağlamaya olanak verecektir.

İndirimli İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti ve Kalite

İstanbul’da en yoğun kalabalık ve trafik bir nebzede olsa iyi bir yaşama özlemimizi arttırmaktadır. Kaliteli bir yaşam için sürekli olarak pozisyonumuzu değiştirmekteyiz. Hayatın her yerinde bu olgu bu şekilde cereyan etmektedir. İş hayatımızda başarı sağlayabilmek için sürekli eğitimler ile kendimizi geliştirmemiz buna örnek olarak verilebilir. Nakliyat sektöründe başarılı kalabilmek için sürekli olarak gelişim şarttır. İş sağlığı güvenliği kuralları ile personelleri eğitimli ve güçlü filosu sayesinde tüm zor koşulların altın kalkarak güvenli ve emniyetli taşınma hizmeti sunmaktadır. Kaliteli taşınma ile ismimiz özdeşleşen İstanbul evden eve nakliyat firması olan Trakyalılar Nakliyat ev taşıma konusunda uzmandır.

 

Kaliteli Hizmette Sınırları Zorlayan… Trakyalılar Nakliyat

Leave a Comment (0) ↓