Evden Eve Nakliyat Platformu

Evden Eve Nakliyat 2019 Yaz Kampanyası

Evden Eve Nakliyat 2019 Yaz Kampanyası

Temmuz 2019 taşımacılık faaliyetleri hız kesmeden sürüyor. Yaz sıcaklarının başladığı şu günlerde İstanbul halkı tatil için Ege ve Akdeniz kıyılarına doğru yollara dökülmektedir. İstanbul trafiğinin azaldığı mega kentimizde nakliyecilik işleri daha rahat yapılabilmektedir. Yaz aylarında yapılan ev taşıma faaliyetleri kış aylarına nazaran daha yoğun geçmektedir. Yaz aylarında yapılan nakliye hizmetleri daha kolay ve temiz olmaktadır. Bunun en büyük sebebi şehirlerin kalabalıklarının azalması ve mevsimlerin daha pürüzsüz olmasıdır. Bunların haricinde bir de okul sezonlarının kapanması tatile girmesi taşınmak için boş zaman sunmaktadır.

Yaz indirimleri ile nakliyat hizmetleri Türkiye’nin her yerine taşıyoruz. İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri adı altında tüm yaz boyunca hizmet verdiğimiz bölgelerimiz;

İstanbul Nakliyat,

Bakırköy Nakliyat,

Küçükçekmece Nakliyat,

Bahçelievler Nakliyat,

Beylikdüzü Nakliyat,

Güngören Nakliyat,

Zeytinburnu Nakliyat,

Başta olmak üzere İstanbul’un 39 ilçesinde yaz kampanyaları başladı.

Trakyalılar Nakliyat güvencesi ile tüm nakliye hizmetlerimiz sigortalı olarak gerçekleştirilir. Güçlü filosu ve ekibiyle on binlerce taşımacılık görevlerini 40 yıla varan zamanda başarıyla tamamladık.

Türkiye Taşımacılık Lideri

Türkiye’de nakliyat sektörü içerisinde devrim yaratacak taşımacılık yeniliklerinin öncüsüdür.

Müşteri eksenli hizmet sunarak nakliye ve depolama ihtiyaçlarına şehir içi ve şehirler arası taşınma ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz.

İş sağlığı güvenliği kurallarına uygun taşımacılık hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Başarı ile bütünleşen en Trakyalılar Nakliyat markası İstanbul’da taşımacılık ipini göğüslüyor.

Taşıma ekibimiz tecrübeli ve düzenli eğitimler ile müşteri ile bire bir seviyede sektördeki en güler yüzlü firmayız.

Evden Eve Nakliyat Artık Çok Kolay

Evden eve taşımacılık hizmeti belirli bir sistematik içerisinde gerçekleştiriyoruz. Planlanan zaman ve yerde, tayin edilen personel sayısı ile tahsis edilen aracımızla nakliye saatinden 15 dakika önce orada oluyoruz. Tüm eşyalar profesyonel bir şekilde paketlenerek nakliye hizmetine hazır hala getiriliyor. Hedefe doğru taşıma işlemi başlayarak hızlı etkili bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Taşınma sırasında taşınma ipuçları sayfamızı gözden geçirmenizi dileriz.

İstanbul Yaz Aylarında Nefes Alıyor

İstanbul nüfusu her geçen gün artmasına rağmen yaz aylarında azalmaktadır. İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçimlerini geride bıraktığımız şu günlerde şehirlerden kıyılara doğru nüfus azalmaktadır. Bunu fırsata dönüştürmek nakliyat sektörü için önem taşımaktadır. Yolların açık olması nakliye hizmetlerinin kolay bir durum almasını sağlamaktadır. Tabii her zaman kolaylık getirdiğini söylemek söz konusu olmayacaktır. Isınan hava ve yükselen nem seviyesi nakliye personellerini bazen sıkıntıya düşürmektedir. Bu sıkıntıları aşmanın en iyi yolu planlı bir şekilde gerçekleştirilen taşınma faaliyetleridir. Günün en verimli saatlerinde gerçekleştirilen taşımacılık hizmetleri başarının yolunu açmaktadır.

 

 

Kaliteli Hizmette Sınırları Zorlayan… Trakyalılar Nakliyat

Leave a Comment (0) ↓