Haberler ve Duyurular

Güngören Evden Eve Nakliyat – 0 (212) 502 09 50

 

Güngören’de evden eve nakliyat Trakyalılar Nakliyatla yapılır!

İstanbul evden eve taşımacılık hizmetini nakliyat sektörü içerisinde birçok firma içerisinden en kaliteli hizmeti ayrıca uygun fiyat politikası ile buluşturan Trakyalılar Nakliyat müşteri memnuniyeti için ara vermeden kaliteli hizmet anlayışıyla sınırsız taşımacılık hizmeti vermektedir. Güngören evden eve taşımacılık hizmetinde 35 yılı aşan süre ile siz değerli müşterilerimize sayısız taşıma sunar. Sizlerden aldığı sayısız görevi başarıyla tamamlayan Trakyalılar Nakliyat firmamız taşımacılık sektörü içerisinde teknolojiyi etkin kullanarak kurumsal yapımız ile Güngören’deki en büyük ve İstanbul’daki en iyi nakliyat firması olarak Trakyalılar Nakliyat;
Kusursuz hizmet politikasıyla önemi büyük Güngören belediyesinin taşınması projesinde devletin dahi güvenini alarak sayısız görevi başarıyla yerine getirerek sizlere her geçen gün daha kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Güngören evden eve nakliyat denilince siz değerli müşterilerimiz için nakliyat firması tercihi ilk akla gelen nakliyat firması Trakyalılar Nakliyat olmaktan dolayı mutluluk duyarız. Güzel İstanbul’umuz ve Güngören semtimizde kalite anlayışını ve müşterilerin memnuniyeti için sınırları yükselterek nakliyat sektörü içerisinde Güngören evden eve nakliyat ta sizlere hizmet veren Trakyalılar Nakliyat Güngören’deki her mahalle ve her sokakta yıllardır evden eve taşıma hizmeti yaparak sizlere sayısız hizmette imza atmış bulunmaktadır.

Trakyalılar Nakliyat firmamız teknolojik gelişmeleri sizin için yakında takip etmektedir. Gelişen teknolojiyi nakliyat sektöründe hızlı bir şekilde entegre eden firmamız Güngören evden eve nakliyat firmaları içerisinde en hızlı etkin taşıma çözümünü sunar. Taşıma nedeniyle ortaya çıkabilecek olumsuz sebepleri ortadan kaldıracak profesyonel ekibiyle yaptığımız işin 35 yıllık Trakyalılar Nakliyat firmamız olarak sonuna kadar arkasındayız.

Güngören evden eve nakliyat Lokasyonumuz

Nakliyat sektörü içerisine Güngören bölgemizde profesyonel hizmet veren Trakyalılar nakliyat sektörünün en kaliteli ve güvenilir taşımacılık hizmetiyle Trakyalılar Nakliyat ailesi İstanbul’un en önemli ilçelerinden birisi durumundaki Güngören’de 35 yılı aşan süre zarfında; Şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, evden eve, Asansörlü evden eve, eşya taşıma, paketleme ve ambalajlama, ofis taşıma, banka taşıma, iş yeri taşıma, piyano taşıma, vb…

Hizmetlerini verdiğimiz Güngören’deki 11 mahallelerimiz;

Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi

Akıncılar Mahallesi

Gençosman Mahallesi

Güneştepe Mahallesi

Güven Mahallesi

Haznedar Mahallesi

Mareşal Çakmak Mahallesi

Mehmet Nesih Özmen Mahallesi

Merkez Mahallesi

Sanayi Mahallesi

Tozkoparan Mahallesi

 

35 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kendimize sermaye yaparak Trakyalılar Nakliyat olarak büyüdük.

 

 

Kaliteli Hizmette Sınırları Zorlayan… Trakyalılar Nakliyat

Leave a Comment (1) ↓