Evden Eve Nakliyat Platformu

Türkiye’nin En Kaliteli Taşımacılık Hizmetini Yapan Nakliyat Firması

Nakliyat Denilince En Başta Bilmemiz Gerekenler Nelerdir?

Nakliyat firması ve sözcüklerin tanımını yapmadan önce dilimize neren geldiğine değineceğiz. Sonrasında biraz geçmişe gidip incelemek istersek azıcıkta olsa daha iyi fikir edinebiliriz. Dilimize Arapçadan gelmiş bulunmaktadır. Türk dil kurumu bilgilerine göre taşıma işleri, taşımacılık olarak anlamlandırılmaktadır.

Taşıma firması

Taşıma firması

Nakliyat ihtiyacımız ilk ne zaman ortaya çıkmıştır?

Gibi sorulara yanıt aramak istersek öncelikle aktarmak istediğimiz birkaç bilgiye değinmeden edemeyeceğiz. Nakliyat hizmetini biz bu şekilde adlandırmadan çok önceye gittiğimizde;

tekerleğin icadına kadar olan zaman dilimine kadar ilerlemek gerektiğini tarih bize gösteriyor. Tekerleğin icadı ile başlayan bir taşıma sisteminin öncülüğünü tarih bize gösteriyor. Zaman içerisinde ilerlediğimizde kervanlar ve göçlere hep bu icat sayesinde kolaylık bulup geçmişte günümüzde yaşayan insanların hayatını kolaylaştırmıştır. Sadece eşyaların bir yerden taşınması değil aynı zamanda insanların yeni ufuklar keşfetmesine de öncelik yapmıştır.

Peki taşımacılığı hayatımızın ne kadarında kullanıyoruz?

Günümüzde taşımacılık hizmetini hayatımızın her diliminde ihtiyaç duymaktayız.

Ticaret yaparken, evimizi taşırken, iş yerimizi veya mağazamızı taşırken,

günümüzde ticari bedel karşılığı taşıma hizmeti yapan her araç aslında nakliyat hizmeti gerçekleştirmektedir. Sadece eşya taşınması veya ev taşınması ile sınırlandırmak doğru olmayacaktır. Nakliyecilik hayatımızı çepeçevre sarmış durumda olduğundan hayatımızın her anında nakliye hizmeti tarafından sarılıyor.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Evden eve nakliyat denilince taşımacılık daha da teknik bir hal almaktadır. Burada anlamamız gereken şudur.

Evden eve taşımacılık denildiğinde evimizdeki eşyalarımızın tamamını alıp başka bir eve taşımak için yapılan nakliye eylemin tümüdür.

Biz burada evden eve nakliye ile taşınmasını eşyanın miktarına göre farklı boyutlarda araçlarla ihtiyacımızı karşılıyoruz. Evden eve taşınma bizim en çok kullandığımız taşımacılık hizmetlerinden birisidir. Konumuzu örneklendirmek istersek;

her memur tayini çıktığında ev taşıma ihtiyacı ile karşı karşıya gelir ve aradığı ilk şey

evden eve nakliyat firması olarak bir firma ile anlaşmak olacaktır.

Şehir dışı ve şehir içi taşınma ihtiyaçlarına karşılık veren birçok nakliyat firması;

sizlere evden ve nakliyat firması hizmetini sunarken birçok seçenekle sizlerin karşısına çıkar.

Burada en doğru kararı vermek sizin tecrübeleriniz ile orantılıdır. Sürekli taşınma ihtiyacı ile karşı karşıya kalan kişiler doğru firma seçiminde daha iyi kararlar verebilmektedir. Taşınma hizmetini evden eve yapan firmalar öncelikle iyi bir kadro güçlü bir filoya sahip olmalıdırlar. Ustaca ambalajlama ve paketleme kıyafetler için özel gar dolap ile sigortalı olarak taşınmalıdır. Sektörde en iyi firma firmanın ne kadar eski olduğu ile orantılı olarak artmaktadır. Evden eve taşıma hizmeti sunan firmalar eğer kötü hizmetle şöhret sahibi oldularsa zaten sektörde pek fazla tutunmaları düşünülemez.

Kurumsal kimlik kazanmış bir firma ile çalışmak;

sonradan karşınıza çıkabilecek olumsuzlukların hiç başlamadan sizin lehinize olumlu olarak tamamlanması açısından çok önemlidir.

 

Taşınma hizmeti gözünüzü korkutmasın!

Birçok kişinin en büyük korkusudur. Ev taşınması onca eşya nasıl taşınacak diye sorarsınız nasıl toparlanacak? nasıl sökülecek? İşte bu soruların cevabı için nakliyat firmaları kurulmuştur. Sizin gözünüze zor gelen bu durum bizim iş olarak yaptığımız bünyemizde birçok insanın ekmek yediği bir girişimdir.

Çalışan personellerin ustalığı ve hassasiyeti şoförlerin tecrübesi iyi bir plan ve organizatörlükle en zor işler kolay bir hal almaktadır. Burada sizin gözünü korkutması gereken tek şey doğru firma ile çalışıp çalışmadığınız dır. Uzun uğraşlar sonucu aldığınız eşyalarınıza sizden daha fazla değeri veren firma ile çalışmanız sizin içinizi ve aklınızı rahat tutmanızı sağlayacaktır.

Nakliyat Firması İstanbul Nakliye Hizmetleri

Nakliyat Firması İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat Firması Taşınma Hizmetini Nasıl Yapılmalıdır?

Burada uzunca detaylara girip taşıma hizmetinin nasıl olmasını şematik bir şekilde anlatmak olmaz. Bunu en iyi anlamamızın yolu işi verdiğiniz kişilerin ehil olmasıdır. Devletimiz taşımacılık hizmetini yapabilmesi için herkese belge vermemektedir. Bunu yapabilecek potansiyeldeki nakliyat firmaları taşınma işleri yapabilecekleri belgelere haiz olmalıdır. Tabii buda sizin seçiminiz için yeterli olmayacaktır. Öncelikle işi verdiğiniz firmanın işlerini severek yapmaları en önemli unsurdur. İyi bir nakliyat firmasının tüm çalışanları işlerini severek yaptıkları taktirde birçok stresin üstesinden başarıyla kalkabilirler.

En iyi nakliyat firması olabilmek için taşınma kriterlerini kusursuz bir şekilde yapmak gereklidir. Aynı zamanda bu hizmetti icra ederken en iyi evden eve taşıma işini yapabilmek için teknik düşünme yeteneğinde olmalıdırlar.

Kimse eşyaları taşınırken sağa sola çarpmasını istemez.

Sökülemeyen eşyalarda buradan geçip geçemeyeceğini veya nasıl geçeceği konusunda belirleyebilecek bilgi ve tecrübeye sahip olmalıdır.

Kaliteli taşınma hizmeti için bizimle iletişim sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz.

 

Kaliteli Hizmette Sınırları Zorlayan… Trakyalılar Nakliyat

Leave a Comment (0) ↓