Evden Eve Nakliyat Platformu

Ofisten Ofise Nakliyat

Ofis ve Büro Taşıma

Ofisinizin taşınmasyla ilgili olarak bize e-mail veya telefonla ulaşmanızın akabinde sizinle belli bir zaman aralığında,ofisinizi ücretsiz olarak hizmet veren Trakyalılar Nakliyat eksperleri tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; ofis eşyalarınızın alabilecek kapasitedeki araçların tespiti, taşıyabilecek kapasitede ve uzmanlıkta (marangoz vb..) eleman tespiti, harcanabilecek ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesi,eşyaların taşınma esnasında sigorta bedelinin tespiti ve bunun gibi taşıma işinin tüm detaylarını planlama ve koordine edebilecek çalışmalar yapıp sizinle ortak bir planlama ve koordinasyonla taşıma işini koordine edebilmek.

Tüm bu çalışmalar neticesinde Trakyalılar Nakliyat müşteri temsilcisi tüm bu detayların da içinde olacağı resmi e-mail adresimizden size yazılı olarak bir teklif sunar. Bu teklif aynı zamanda sözleşme yerine de geçer,teklifin kabulu halinde Ofisinizin taşınma işlemi ne başlanır.

Müşteri ile Trakyalılar Nakliyat evden eve nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Trakyalılar Nakliyat evden eve nakliyatın müşteri temsilcisi bulunduğunu ve müşterinin direkt olarak bu müşteri temsilcisi ile muhatap olacağını unutmayınız. Taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalanmaktadır. Sigorta poliçesi taşıma günü müşteri temsilcisi tarafından müşteriye teslim edilir.

ofis

Taşınma esnasında Her paket ve koli alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir.

Expertizimiz aynı zamanda hizmet elemanlarının seçimimde bu tespitte yapar. Taşımada çok özel itina görecek eşyaların tespiti de expertiz görevleri arasındadır.

Deneyimli bir ticari ofis taşıma şirketiyle anlaşmanız, üretkenliğin en üst düzeye çıkarılıp işin duraksama sürecinin en aza indirgenerek işletmenizin hızlı, verimli ve uygun maliyetli bir şekilde taşınmasının getirdiği rahatlığı yaşamanızı sağlar.Trakyalılar nakliyat İşletmenizin herhangi bir duraksama olmadan en iyi şekilde çalışması için çoğu taşıma işlemini normal çalışma saatlerinden sonra (Mesai saatleri dışında) veya hafta sonunda ofis taşıma işlemlerinizi gerçekleştiririz.

Ofisten Ofise Nakliyat

Kaliteli Hizmette Sınırları Zorlayan… Trakyalılar Nakliyat

Leave a Comment (0) ↓