Evden Eve Nakliyat Platformu

Şehiriçi Nakliyat

İstanbul Şehir içi Nakliyat

Yazi_948178110(1)Trakyalılar  Nakliyat, çalışanları, taşınma planlaması ve koordinasyonu ile sizleri ve çevrenize rahatsızlık vermeden eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Bu operasyon; özel planlama, dikkatli koordinasyon ve detayları tespit etmeyi gerektirmektedir.

Tecrübe ve teknolojiyi birleştirerek nakliyat güven veren firma öncelikle ekspertiz ile evinizi ziyaret ediyor. size baştan sona kadar sizinle birlikte olacak bir Müşteri Temsilcisi tayin edilir.

Daha sonra ekspertizin raporuna göre taşıma işlerinizi yapıyor. Tüm bu işler için sizinle İstanbul  Nakliyat firması olarak; verdiğimiz Trakyalılar nakliyatın sorumluluğunu ve taşıdığımız eşyanın kıymetini bilerek, öncelikli olarak güvenlik tedbirini elden bırakmadan ve kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeden işimizin başındayız.

Firmamız daima sizlere kaliteli nakliyat sunabilmek için üstün gayret göstermektedir ve eşyanız 10 metre dahi taşınsa gereken özeni göstermekteyiz. Özel eşyalarınız, hassas elektronik eşyalarınız veya paha biçilemez sanat eserlerinizi isteğiniz yere özenle taşınır. Yıllardır aralıksız olarak ev eşyası, büro taşıma, askılı tekstil taşıma , mobilya taşıma, elektronik eşya taşıma ,tıbbi cihaz taşıma, piyano taşıma, ofis taşıma, okul taşıma, eşya depolama, eşya paketleme,yapmaktayız.

Şehir içi,şehirler arası,evden eve nakliyat konularında Trakyalılar Nakliyat olarak Hizmetinizdeyiz.Müşteri memnuniyeti en büyük referansımızdır.

şehir içi evden eve nakliyat

Kaliteli Hizmette Sınırları Zorlayan… Trakyalılar Nakliyat

Leave a Comment (0) ↓